CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Experience 83

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Skvělá volba pro všechny horské lyžaře, kteří rádi mísí mezi tvrdým a měkkým sněhem. Lyže Rossignol Experience 83 jsou vhodné pro ty, kteří tráví většinu času na tvrdém sněhu, ale přesto chtějí vyrazit do prašanu, když na ně přijde nutkání. Unikátní kombinace Rossignol Auto Turn Rocker s poměrem prohnutí 70/30 ke špičce a ocasu, Extended Sidecut a Cascade Tip vám umožní ripovat za jakýchkoli podmínek.

Popis

Rocker Type – Auto Turn Rocker vám poskytuje 70% tradiční prohnutí pod nohama pro sílu a držení hrany s 30% nízkým rockerem na špičce a ocase pro snadné řízení a ovládání rychlosti a všestrannost ve všech typech sněhu.

Sidecut – Extended Sidecut – Vám umožní zapojit více hrany, jak se zvyšuje rychlost a úhly hra.

Shape – Kaskádový hrot střídá délky různých materiálů ve špičce, aby se snížila hmotnost švihu a torze ovládacího hrotu.

Core – Dřevo / čedičové jádro

Laminates – Konstrukce sendvičového laminátu poskytuje maximální stabilitu, sílu a odolnost. Tradiční boční stěny vyvíjejí přímý tlak na hrany, což zvyšuje přesnost a sílu hran

PLA018, PLA019

Další informace
Délka

176

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.