CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Nordica NRGY 90

3.000

Nordica NRGY 90

Zrodila se nová generace Ski Allmountain, která má extrémně lehkou revoluční konstrukci. Torzní most je titanová deska, ve které se odstranil materiál při respektování geometrických tvarů, které zaručují tuhost při ohýbání a dynamický flex! Lyže NRGy si zachovají vlastnosti kovových lyží, ale bez své hmotnosti, která je příliš často vázána na lyže na všech terénech! NRGy je určen pro „středně pokročilé“ až „zkušené“ lyžaře, kteří potřebují progresivní lyži, která může plavat v měkkém sněhu, s energickou odezvou a dynamickým návratem k lyžování na sjezdovce.

Popis

PLF024

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.