CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Lacroix Mach Carbon

5.900

Lacroix Mach Carbon

Lacroix Mach Carbon. U těchto karbonových lyží je síla klíčovou vlastností. Díky novým konstrukčním technikám, efektivní technologii, jako je rozhraní Carbon Power a konkurenčnímu know-how Lacroix, zůstávají nové lyže Mach Carbon zvládnutelné a obratné i přes zvýšení výkonu. Umožňují vysokorychlostní vstup do zatáček i zrychlení vycházející ze zatáček. Jedná se o rychlý lyžařský slalomový styl. Pokud milujete rychlé výkonné zatáčecí lyže na sjezdovce, je to právě pro vás.

Popis
  • Titanal,Kevlar,Carbon sandwich construction
  • Pared back designer looks
  • Light and quick edge to edge
  • Outstanding performanceBindings included

PLF018, PLF019 (165)
PLF020, PLF021 (172)
PLF022, PLF023 (178)

Další informace
Délka

165, 172, 178

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.