CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Alltrack PRO 110 LT GW

3.000

Pánské lyžařské boty ROSSIGNOL ALLTRACK PRO 110 LT GW
Rossignol Alltrack PRO 110 LT GW

Pánské skialpinistické lyžáky pro zkušené lyžaře na All-mountain lyžování i Skialpovou tůru.
Flex Index: 110

Popis

Pánské skialpinistické lyžáky Rossignol ALLTRACK PRO 110 LT GW jsou pánské skialpinistické lyžáky ideální pro pohodlný vyšlap na každou horu a jízdu dolů si pak můžete užít naplno bez kompromisů. Pokud máte rádi skialpinistické túry stejně jako jízdu na sjezdovce, tak tento model je určený právě pro vás. Díky flexu 110 jsou výborné pro lyžaře, kteří jsou výkonnostně a technicky na dobré úrovni.
Vrchní skelet se dá uvolnit pro zadní náklon, takže jsou dostatečné volné pro bezpečnou a pohodlnou chůzi a pohyb v terénu. Šířka skeletu 100mm je pro užší chodidla a zaručuje přesnost při ovládaní lyže. Lyžáky jsou odlehčené – mají 1600 g. Zachovávají však výkonnost ať už jste na sjezdovce nebo v terénu mimo sjezdovky.
V podrážce jsou Dynafit inserty, takže lyžařky jsou kompatibilní se skialp vázáním low-tech.
Předmontované Gripwalk podpatky zajišťují bezpečný a pohodlný valivý krok i na kluzkém povrchu.
Vnitřní botička je předtvarovaná, ale dále přizpůsobitelná, je zateplená vláknem Thinsulate.
Dual Core technologie poskytuje požadovanou tvrdost pro dosažení maximálního výkonu tam, kde je to potřebné a naopak komfort a tolerantnější tuhost v jiných partiích, kde je to potřebné pro dokonalé obalení chodidla a přesné ovládaní lyží.
Rossignol Alltrack PRO 110 LT GW spadají do série Alltrack , která je oblíbená i u profesionálních lyžařů.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

, ,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.