CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol AllTrack RTL

1.400

Rossignol AllTrack RTL

Alltrack RTL je spojení všech vlastností boty na sjezdovku: 4 přezky, odezva, podpora nohy, obalení a držení nohy s freeridovou botou: lehkost, poloha pro turistiku, gumové podpatky. Díky technologii Sensor Grid je skořepina odlehčená a vyztužená torzně. Vložka Optisensor 3D díky své původní konstrukci zajišťuje držení a pohodlí. Jeho izolace Thinsulate poskytuje nejlepší izolaci dostupnou na současném trhu. Gumové paty zajišťují snadnou chůzi v terénu. Se šířkou přední části chodidla 100 mm a flexem 100 je to ideální bota pro všechny velmi dobré lyžaře, kteří hledají botu All Mountain Free.

 

Popis

Technologie a parametry:

Flex – 100

Sensor Grid – “mřížka” na boku bot, která redukuje váhu o 10% a posiluje torzi bot

Hike Mode – přepínač do chodícího režimu

Thinsulate Isolation – kvalitní Thinsulate zateplení

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.