CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Cube 3 Men

1.500

Head Cube 3 Men

Alpské lyžařské boty Cube jsou ideální volbou pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře. Tyto boty nejsou složité a nabízejí snadný vstup a výstup díky systému se 3 přezkami, který nabízí dobré držení a stabilitu a široké otevření. Měkká podšívka a široká podešev podtrhuje cíl těchto bot – zůstat pohodlné. Boty mají flex 90, který dobře padne začátečníkům i středně pokročilým lyžařům – nedělá to lyžování složitým a náročným. Cube 3 má také inteligentní integrovaný autoskiwalk (tlačítko umístěné na zadní patě bot) – to jim usnadňuje chůzi, když jsou mimo vázání, ale když do nich vstoupíte, dostanou správné ohnutí 90.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.