CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Alltrack 120

1.500

Pánské lyžáky ROSSIGNOL ALLTRACK 120
Rossignol Alltrack 120

Pánské lyžáky Rossignol Alltrack 120 pro pokročilé a sportovní lyžaře.
Flex Index: 120

Popis
Agresivní all-mountain lyžaři, radujte se, když zasunete nohy do páru lyžařských bot Rossignol AllTrack 120. Jeho výkon na sjezdovce, všestrannost pro freeride, schopnost túry/chůze, rockerované podrážky a skvělý střih dělají boty perfektní do technicky náročného terénu a ostrých zatáček. Tuhý flex index 120 funguje výjimečně dobře pro zkušené lyžaře, kteří chtějí rozdrtit celé středisko shora dolů, zatímco kopyto 102 mm poskytuje výkon vhodný pro většinu lyžařů.
Díky technologii Sensor Grid AllTrack na horní a spodní skořepině tento jedinečný design zlepšuje obalování skořepiny. Zároveň snižuje hmotnost boty při zachování vysoce výkonné torzní tuhosti pro lepší výkon, přesnost a přenos energie.
Vložka Optisensor 3D Thinsulate navíc obsahuje strategicky umístěné materiály v zónách se třemi klíči pro maximalizaci interakce a přizpůsobení mezi chodidlem, vložkou a skořepinou. Měkčí oblasti kotníku a nártu zvyšují pohodlí a obepnutí chodidla, zatímco tužší pata poskytuje vynikající aretaci paty, čímž zvyšuje podporu a kontrolu pro lepší výkon. A aby toho nebylo málo, podšívka Thinsulate zvyšuje teplo pro celodenní pohodlí a poskytuje působivý střih s nesrovnatelným výkonem.
Aby bylo zajištěno snadné nastupování a vystupování, navrhl Rossignol zářezy v plastu podél nártu pro lepší pohodlí při nazouvání a vyzouvání, aniž by byl ohrožen výkon boty překrývající se čtyřmi přezkami. A pokud jste typ, který rád vyjíždí ze zadních bran vašeho resortu (samozřejmě s patřičným lavinovým vybavením), určitě si zamilujete jeho technologii Posi-Block. Překlopením zadního jazýčku přejde AllTrack 120 z lyžařského režimu do turistického režimu a zase zpět. V turistickém režimu umožňuje zadní profil spodní skořepiny ve tvaru písmene U maximální rozsah pohybu pro pohodlnou turistiku a chůzi, zatímco v lyžařském režimu poskytuje AllTrack 120 bezprecedentní výkon při sjezdu.
Rossignol Alltrack 120 spadají do série Alltrack , která je oblíbená i u profesionálních lyžařů.
Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.
Další informace
Velíkost Mondo

, , , ,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.