CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon Mission R70

1.500

Salomon Mission R70

Mission R70 má flex 70, což je skvělé pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře. Zesílená zadní boční vložka umožňuje použití měkčí přední manžety pro lepší obepnutí nohy a progresivní flex. Plášť s dvojitým vstřikováním v kombinaci s polypropylenem, měkčím a lehčím materiálem než PU, který poskytuje dobře přizpůsobenou tuhost a vysokou odolnost proti UVA. Nová generace nízkoprofilových lyžařských bot založených na skořápce Second Skin, Second Skin last, profilu skořepiny Spaceframe a dynamickém Energizeru pro lepší přizpůsobení a výkon. Výšku spoileru lze upravit tak, aby se přizpůsobil tvaru a velikosti nohy, což zvyšuje zadní oporu (3 nastavení výšky). Pohodlná, jednovrstvá, tepelně tvarovatelná vložka s přizpůsobitelnou oblastí jazyka pro pohodlí holení. Široká oblast kotníku umístěná na zadní straně nohy pokrývá všechny kritické zóny pohodlí nohou. Hřejivá konstrukce s vlnou na celé noze.

Popis

Technologie:

Bi-materiál PP spodní skořepina

Bi-injektovaná skořepina kombinovaná s Polypropilenem, měkčím a lehčím materiálem než PU, poskytuje dobře přizpůsobenou tuhost a vysokou odolnost proti UVA za dobrý poměr cena / kvalita.

Horní manžeta z dvojitého PP materiálu

Zesílená zadní boční vložka umožňuje použití měkčí přední manžety pro lepší obepnutí nohy a progresivní flex. V kombinaci s polypropilenem, měkčím a lehčím materiálem než PU pro vysokou odolnost proti UVA za dobrý poměr cena / kvalita.

Pokročilá technologie Shell

Nová generace nízkoprofilových lyžařských bot založených na skořápce Second Skin, Second Skin last, profilu skořepiny Spaceframe a dynamickém Energyzeru pro lepší přizpůsobení a výkon.

Nastavitelný spojler

Výšku spoileru lze upravit tak, aby se přizpůsobil tvaru a velikosti nohy, což zvyšuje zadní oporu (3 nastavení výšky)

X Fit Fusion Advanced

Pohodlná, jednovrstvá, tepelně tvarovatelná vložka s přizpůsobitelnou oblastí jazyka pro pohodlí holení. Široká oblast kotníku umístěná na zadní straně nohy a meta pokrývá všechny kritické zóny pohodlí nohou. Tepelné zúžení s vlnou na celé noze.

4 mikro hliníkové spony

Chcete-li mikroskopicky nastavit délku přezek pro přesné a personalizované zapínání, jednoduše otočte páčkou. Alu přezka: odolnější, bohatá povrchová úprava, akceptovaná všemi sportovci, protože se cítí sebevědomě a uklidněně.

Flex index – 70

Specifikace:

– Popruh 35

– Last 104

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.