CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Nordica Belle Pro

1.200

Nordica Belle Pro

Lyžařské boty Nordica Belle Pro jsou boty snů pro holky, které hledají pořádně pevné lyžáky. I při flexu 105 vám dámská specifická manžeta smíchaná s izolací Primaloft Insulation zajistí, že vaše lýtka a chodidla budou mimořádně v pohodlí, takže můžete lyžovat celý den. Belle Pro používá Custom Cork Fit Liner, který je skvělým přírodním izolátorem a je také šampiónem v přenosu energie z boty na lyže, na rozdíl od jiných vložek. Vyzkoušejte je a buďte profesionálem.

Popis

Fit: 100 mm – Průměrná šířka, která pojme převážnou většinu tvarů chodidel.

Boot Fitter’s Best Friend (BBF) – Nordica si uvědomuje důležitost přizpůsobení obuvi. Společnost Nordica přidala vlastní Gridworx a šroubované díly, díky nimž je přizpůsobení hračkou.

Weather Shield – Nový systém překrytí integrovaný do skořepiny poskytuje plně vodotěsnou funkci, která zabraňuje úniku vody dovnitř. A jak všichni víme, suché nohy jsou teplé nohy!

Flex
Dynamic Performance Code 105-2-H – 105 (tuhost) je středně tuhý flex pro pokročilé lyžaře // tuhost boty se téměř zdvojnásobuje v nejhlubším bodě flexe // High (rebound) vrací botu při vysoké rychlosti pro rychlé zatáčení a výměnu hran.

Liner
Izolační vložka Primaloft – PrimaLoft Gold Insulation Eco s funkcí Grip Control poskytuje výkon tím, že zvyšuje teplo a pohodlí izolace pomocí funkce protiskluzového úchopu.

Custom Cork Fit Liner – Speciálně vyvinutá směs pryskyřice integrovaná do vložky zabalí nohu do pohodlí a výkonu. Kromě toho, že je korek skvělým přírodním izolátorem, zajišťuje díky své vynikající hustotě také největší přenos síly z boty na lyže. Na rozdíl od pěny a jiných materiálů obložení zavazadlového prostoru se při stisku okraje nestlačí.

PU bootovací deska nabízí pevný základ pod nohama, který poskytuje optimální výkon a pojme vložku ve skořápce pro nej anatomičtější uchycení.
High Performance Hinge – Bod závěsu je umístěn vysoko na plášti a dále vzadu, aby umožňoval přesný přenos energie.
Single Canting (Cuff Alignment) – Jediný nakloňovací mechanismus umožňuje botám Nordica Cruise pojmout větší chodidla vyžadující tužší flex.

DBF207

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.