CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon X PRO R80 W

1.800

Dámská lyžařská bota Salomon X PRO R 80 W
Salomon X PRO R80 W

Pohodlná dámská bota Salomon X PRO R80 W pro celodenní lyžování s technologií My custom fit 3D a rozšířenou vnitřní botičkou pro lyžařsky s širším chodidlem.
Flex Index: 80

Popis

Dámská bota Salomon X PRO R80 W je vhodná pro rekreační i zkušenější lyžařky, které plánují strávit celý den na svahu a rády by se vyhnuli otokům či bolestem nohou.
Vnitřní bota využívá pomocí technologie My custom fit 3D , která zaručí pohodlí díky rychlému tvarování boty při zahřátí.
Dále bota využívá technologii twin frame pro lepší cit a kontrolu při lyžování.
Bota má 4 nastavitelné přezky a jednu velcro pásku.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.