CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Adapt Edge 90 W

1.500

Head Adapt Edge 90 W

Nejoblíbenější dámský model řady Edge se schopností rychlého nastavení šířky boty vydrží do 2 mm – od 98 do 100 mm (pro velikost 25,5). I bez úpravy je Edge považován za nejpohodlnější poslední na trhu.

FLEX 90

Popis

Nové klipy SpineTech s dvojitou pákou
Systém Double Power pomáhá zavřít horní spouštěcí spony. Při zapínání klipsů budete potřebovat mnohem menší úsilí, protože přídavná páka Double Power zdvojnásobuje délku spony a zvětšuje spínací páku, což snižuje úsilí. Po zavření je páčka Double Power zasunuta zpět do slotu pro klip.

V jedné botě jsou spojeny 3 plasty různé tvrdosti
U bot řady Edge se při konstrukci používají 3 druhy plastů různé tvrdosti. V těch oblastech boty, které nesou hlavní zatížení a jsou důležité pro přenos síly na lyže – se používá tvrdý plast – jakýsi napájecí obvod; v oblastech boty, které jsou důležité pro pohodlí a snadný vstup a výstup z boty (a to jsou především oblasti chlopně boty, oblast kotníku a široká část chodidla – používá se měkčí plast. Lepší kontakt a lepší přilnutí ke kotníku.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.