CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Hawx Plus

1.3001.500

Atomic Hawx Plus

Atomic Hawx je klíčovým členem nejprodávanější rodiny bot na světě, poskytuje plně osobní střih, celkové pohodlí a bezkonkurenční výkon na všech horách. Se svým mírným flexem je to vaše ideální lyžařská bota, pokud jste pokročilý lyžař na sjezdovce: v kombinaci s legendárním středním střihem Hawx nabízí jedinečná technologie Memory Fit zcela přizpůsobenou skořepinu, manžetu a vložku. Revoluční podrážka Sole Flex na podrážce boty zvyšuje rovnováhu, pocit pod nohama a kontrolu. A lehká stříbrná podšívka s izolací 3M Thinsulate udržuje vaši nohu v teple za všech podmínek, zatímco lehká konstrukce a volitelné podložky WTR Grip usnadňují chůzi.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.