CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Adapt Edge LTD

1.500

Head Adapt Edge LTD
Boty Adapt Edge LTD jsou solidní volbou pro lyžaře, kteří hledají vysoce výkonnou botu, aby mohli celý den zůstat venku a jezdit bez křečí v nohou. Tyto boty mají také tepelně tvarovatelnou vložku a tužší / měkčí přizpůsobení flexu, aby si lyžař mohl přizpůsobit téměř všechny funkce. 
Popis

Adaptive Fit Last 102mm – 104mm: Nejnovější technologie Head se nazývá Adaptive Fit. Boty Adaptive Fit mají v zásadě dvě výdrže, jednu na 102 mm a druhou na 104 mm, a vše, co vyžaduje, je otočení šroubu.

100/110 Nastavitelné hodnocení flexu: V tomto flexi by měl mít lyžař dobrou formu, musí být rychlý a agresivní. Tyto boty mají nastavitelný flex, takže můžete boty nastavit na měkčí nebo tvrdší nastavení podle dne nebo podle vašich preferencí.

Tri-Injected Energy Frame Shell: Většina lyžařských bot je Bi-Injected do formy pro vytvoření dvou různých hustot plastu. Head šel dopředu a udělal jeden lepší – tri-vstřikování. To znamená, že existují dvě úrovně hustoty plastu místo dvou, což znamená, že přechod z tuhé / husté podešve boty do lehčí horní manžety boty je plynulejší. Díky tomu bude vaše lyžování plynulejší a bota má předvídatelnější flex ve všech částech boty.

HeatFit / vysoce výkonná podšívka HeatFit: Samoformovací vložky v podšívce a jazyku se rychle přizpůsobí tvaru vašich nohou, a to pouhým nošením a lyžováním.

Soft Walk Heel: Soft Walk Heel: Gumová vložka v podpatcích při chůzi pro lepší a pohodlnější krok.

Žebřík pro nastavení makra (SuperMacro): Zubovou desku naproti horním přezkám lze posunout dovnitř nebo ven pro velkou škálu nastavení a přizpůsobit se úzkým až širokým dolním končetinám.

40 mm řemínek: Na vysoce výkonných botách se nachází velmi široký řemínek. Extra šířka rozkládá sílu při lyžování a snižuje tlakový bod na horní části holeně.

Double Canting: Dva nastavovací šrouby, jeden na každé straně kotníku, umožňují maximální přizpůsobení problémům se zarovnáním nohou / kolenem. Zarovnání manžety zavazadlového prostoru pomáhá, aby lyže zůstávaly rovně na zemi, zatímco vy jste stále na přídi nebo na kolenou.

vložka HeatFit Double Power Buckles: Některé přezky na této botě (obvykle horní 2) mají kovové vyklápění, které lze vysunout a dát tak lyžaři větší páku při upínání.

Spony Spine-Tech: Spona Spine-Tech má uzavírací bod, který zůstává na svém místě (vypadá jako mícha). Zvyšuje překrytí chlopní skořepiny, čímž se bota přibližuje k noze a snižuje tlakové body, které jsou obvykle způsobeny tradičními sponami.

Doporučené použití: All Mountain

Úroveň schopností: Pokročilá

Šířka: 102-104 mm

Flex: 100

Flexové nastavení: Ano

Počet spon: 4

Šířka pásky: 40 mm

Zarovnání manžety: Dual

Podšívka: HP Heatfit

Vyměnitelná špička / pata: Ano

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.