CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon Quest Access R80 – M

1.000

Salomon Quest Access R80 – M

Boty Salomon Quest Access R80 jsou lehké, teplé a pohodlné boty. Jednoduché nazouvání, snadná chůze a vynikající pocit při lyžování i tepelná izolace jsou jejich nemalá plus. Lyžařské boty All-Mountain jsou určené pro rekreační až středně pokročilé lyžaře na upravenou sjezdovku i mimo ni.

 

Popis

Technologie:

Flex index 80.

Ride & Hike technologie
salomon patentovaný systém, který spojuje spojler se specifickým kopytem ve tvaru V. Otevřete-li přezku na zadní straně skeletu, umožní Vám tato technologie snadnější chůzi, v případě, že ji opět zavřete, Vám poskytne skvělou přední flexi při jízdě.

My Custom Fit Comfort Liner
možnost tepelného tvarování pěny v oblasti kotníku a jazyku pro trvalý komfort.

Woolmetal mikro hliníkové přezky.

PU skelet z Bi-materiálu:
je vyrobený dvojitým vstřikováním polyuretanu. Nabízí konzistentní hustotu, která napomáhá jízdě bez vynaložení velkého úsilí.

PP manžeta z Bi-materiálu:
zesílená zadní vložka umožňuje použití měkčí přední manžety pro lepší pocit obepnutí nohy a progresivnější flexi. V kombinaci s polypropylenem, lehčím materiálem než je PU, zajišťuje vysokou UVA odolnost s dobrým poměrem kvality a ceny.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.