CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Hawx 100 W

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Atomic Hawx 100 W jsou jedním z nejtvrdších dámských modelů lyžařský bot. Jsou určeny pro zvláště náročné zkušené lyžařky, které vyžadují nekompromisní výkon na jedné straně, ale také pohodlí na straně druhé. Tuhá konstrukce těchto bot poskytuje výbornou oporu a pohotový a přesný přenos vaší energie na lyži. Pro ještě lepší kontrolu lyží a rovnováhu vašeho těla je bota vybavena i-Flex zónou nově umístněnou na chodidle, kde zajišťuje přirozený ohyb boty během oblouku. Bota je přizpůsobena anatomii ženské nohy, lze jí ovšem ještě doladit přesně pro vaši konstituci. Kromě vnitřní botičky Gold Liner, která je tepelně tvarovatelná ve dvou zónách, lze teplem zformovat i skelet. Pro ještě větší komfort je vnitřní botička po celém povrchu izolována vrstvou 3M Thinsulate Platinum. Lyžařské boty Atomic Hawx 100 W jsou skvělá volba, pokud hledáte pevnou botu pro sportovní jízdu, která udrží vaši nohu v teple a pohodlí po celý den.

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.