CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dalbello Mantis 75

490

Dalbello Mantis 75

Mantis 8 přináší špičkovou technologii a výkon. Postaven s ohledem na postupujícího středně pokročilého až solidního pokročilého lyžaře. Počínaje True Balance Stance, který vás udrží ve středu lyží a nabízí optimální postoj pro moderní tvary lyží. Při flexu 75 nabízí Mantis 8 dostatek tuhosti, aby podporoval lyžování v rozumných rychlostech s hladkým, ale přesným pocitem. Aby byly nohy šťastné, vyvinul Dalbello koncept Contour 4 Fit. Jednoduše řečeno, tvarují vnitřek, aby lépe odpovídaly klíčovým oblastem, což zajišťuje pohodlnější pocit a prostornější špičku. Díky Contour 4 Fit se Mantis 8 je vnitřek prostorný, i když je přesný a na hraně úzký na 99 mm. Na přední straně je nízký profil, specifická ženská manžeta, čtyři mikro nastavitelné spony pro jemné doladění celkové přilnavosti a zarovnání pro zajištění správného postoje. Aby byl Mantis 8 příjemný a teplý, používá Dalbello Trufit Sport Liner skvělou směs dobrého přenosu energie a důrazu na izolaci, která chrání nohy před povětrnostními vlivy.

Popis

75 Flex Polyether Shell a manžeta
3D konstrukce Powerframe, Tri-injected pro Precision Fit
Geometrie manžety s nízkým obrysovým profilem
Koncept Contour 4 Fit
Trufit Sport Woman Liner
Čtyři mikro-nastavitelné spony F-700
Zarovnání hřídele
40 mm Powerstrap
DBF210

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.