CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon Quest Access W80 Custom Heat

4.000

Salomon Quest Access W80 Custom Heat

Lehké, teplé a pohodlné boty, které zaručují pohodlí při chůzi a lyžování. Snadno se obouvají a jsou velmi teplé. Splní očekávání každého lyžaře.

Popis

Technologie: 2 MIKROHliníkové přezky + SPONA SE SVORKOU, SYSTÉM UZAVÍRÁNÍ PÁTEŘE, DOLNÍ ČÁST KRYTU Z POLYURETANU, HORNÍ KRYT Z POLYURETANU, SNADNÁ KROKOVÁ TECHNOLOGIE, VARIABILNÍ A VNITŘNÍ VARIETA IZOLACE KOVŮ A VLN

Hmotnost: 3580 (24,5)

Flex: 80

Popruh: 45

Last: 104

TECHNOLOGIE

Po vzoru modelu X3 Lab, hořčíkový prvek spojující svršek s pláštěm. Uzamčení poskytuje pevnou zadní podporu a odraz v poslední fázi zatáčky (efekt odskoku) a zajišťuje výkon progresivního flexu. Při odemčení se svršek mírně nakloní dozadu, přizpůsobí boty chůzi a zajistí lepší přenos energie z paty na prsty.

POLYURETAN spodní část pláště

Polyuretanová skořepina s dvojitým vstřikováním. Polyuretan je materiál s vysokou hustotou, který zaručuje, že skořápky z něj dokonale fungují na sněhu, mají odpovídající tuhost, jsou lesklé, odolné, dynamické a odolné proti poškrábání.

HORNÍ OBKLAD POLYURETANU

Konstrukce svršku je založena na použití tužšího materiálu na zadní a boční straně a měkčího na přední straně. Řešení, které zaručuje progresivní flex a pohodlí, stejně jako přesné přizpůsobení tvaru lýtka. Skořápky vyrobené z polyuretanu jsou velmi odolné, lesklé, dynamické a odolné proti poškrábání.

VYMĚNITELNÝ PŘEDNÍ A ZADNÍ KRYT PODLO

Překrytí použitá na přední a zadní části podešve. Pokud se opotřebují nebo jsou poškozeny, lze je vyměnit za nové.

TECHNOLOGIE HIKE & RIDE

Patentovaný systém Salomon kombinující technologii Backbone Release s charakteristickým tvarem spodní skořepiny, V-cut. Umožňuje otevření skořepiny za chůze (odemčený systém páteře). Během jízdy po uzamčení systému Backbone zaručuje pevné držení a tuhý flex.

MY CUSTOM FIT SPORT INTERIOR SHOE

Tepelně tvarovaná pěna kolem kotníku a jazyka. Zvyšuje přilnavost a poskytuje dlouhodobé pohodlí.

DÁMSKÁ VNITŘNÍ OBUV

Vnitřní bota se správnou výškou, aby odpovídala tvaru ženských lýtek a ženských nohou.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.