CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Hawx Ultra 95 W

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Alpské lyžařské boty Atomic, určené pro lyžaře na vysoké úrovni. Boty Hawx Ultra 90 W mají 90 index flexe. Navrženo se 4 mikro nastavitelnými hliníkovými sponami, PU konstrukcí a 35 mm silným popruhem. Design Progresivní skořepiny snižuje váhu skořepiny a udržuje vaše nohy v agilním stavu a zároveň posiluje klíčové oblasti, aby se zvýšila stabilita a přenos síly. Zesílená asymetrická Energy Backbone vzadu poskytuje sílu a další přilnavost pro agresivní lyžování. Tento model obsahuje technologii tepelného tvarování Memory Fit. Vnitřní bota je dodávána s izolací 3M Thinsulate, která udržuje naše nohy v teple a pohodlí.

Popis
90 flex index.
Energy Backbone pro zlepšení přenosu energie a podpory.
Progresivní design Shell.
PU skořepinová konstrukce.
4 mikro-nastavitelné hliníkové spony.
35 mm poutko.
Vnitřní bota s izolací 3M Thinsulate a technologií Heat fiting.
Přizpůsobení paměti.
Přibližná hmotnost 1 500 g (velikost ½ páru 26,5 MP)
Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.