CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Century

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Atomic Century je skvělá all mountain lyže pro pokročilé až zkušené lyžaře. Powder Rocker má ve špičce 20% rockeru, který vás dobře udrží. 85% odklonu udrží lyže v zatáčkách na proměnlivém sněhu. The Century má 100 mm pas, což je více než dost flotace pro dívky a ženy s nižší hmotností. Profil rockeru, tvar a flex dělají z Century skvělou lyži i pro backcountry. Wood Core má skvělou kombinaci síly a popu, aniž by lyže přidala další váhu. Atomic využívá konstrukci Step Down Sidewall na Century, která má na špičce a patce poloviční cap, díky němuž jsou lyže opravdu lehké, aniž by to ohrozilo jakýkoli výkon, zatímco oblast pod vázací upevňovací oblastí má svislou boční stěnu, která zlepšuje přilnavost hran a působí jako systém tlumení vibrací pro přistání z velké výšky nebo rychlý pohyb po pevném sněhu. 

Další informace
Délka

130

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.