CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar My First Team Speed

1.200

Dynastar My First Team Speed

Rychlostní lyže Dynastar My First Team jsou vyrobeny podle série Speed a jsou ideální pro trénink vašeho malého adrenalináře, který využije tuto energii a zefektivní ji na sjezdovce. Pozvedněte ho, aby se naučil rafinované základy rychlosti, aby vyrostl, aby získal zlaté olympijské medaile a přinesl slávu vašemu jménu!

Popis

Shape – Camber – Progresivní tvarové pomůcky iniciují zatáčky a carvování, což zajišťuje, že malí lyžaři skončí s velkými dovednostmi.

Cap construction –  je měkká a odpouštějící. Progresivní flexe založené na výšce a hmotnosti dítěte podle velikosti lyže.

Core – Kompozitní jádra jsou velmi flexibilní a snadno se na nich učí.

JLB024 (80)
JLD346 (90)

Další informace
Délka

80, 90

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.