CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar My First Team Speed

1.200

Zrušit výběr
Dynastar My First Team Speed

Rychlostní lyže Dynastar My First Team jsou vyrobeny podle série Speed a jsou ideální pro trénink vašeho malého adrenalináře, který využije tuto energii a zefektivní ji na sjezdovce. Pozvedněte ho, aby se naučil rafinované základy rychlosti, aby vyrostl, aby získal zlaté olympijské medaile a přinesl slávu vašemu jménu!

Popis

Shape – Camber – Progresivní tvarové pomůcky iniciují zatáčky a carvování, což zajišťuje, že malí lyžaři skončí s velkými dovednostmi.

Cap construction –  je měkká a odpouštějící. Progresivní flexe založené na výšce a hmotnosti dítěte podle velikosti lyže.

Core – Kompozitní jádra jsou velmi flexibilní a snadno se na nich učí.

JLB024 (80)
JLD346 (90)

Další informace
Délka

80, 90

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.