CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Temptation 75 S

2.500

Rossignol Temptation 75 S

Zcela nová Temptation 75 je all-mountain lyží pro začátečníky až středně pokročilé. Temptation 75 je vybaven moderním tvarem a umožňuje ženám zaútočit na sjezdovku a kdykoli změnit zatáčky, aniž by se v zatáčkách zablokovaly. Lyžařská zbraň, která však nezapomíná na prašan díky svému rockeru, který umožňuje plout a chovat se dobře ve všech druzích sněhu. Stručně řečeno, perfektní lyže pro ženy, které chtějí občas vyjet mimo sjezdovku do prašanu.

Popis

DLD091, DLD092, DLD093

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.