V našem servisu v Horních Počernicích naleznete pouze stroje Wintersteiger.

Trimjet

Individuálnější, přesnější, ekonomičtější. Automatický stroj na broušení hran lyží a snowboardů.

Vlastnosti Trimjetu zahrnují mimo jiné automatické broušení hran lyží a snowboardů a inovativní automatický posuv bez použití mostů. Díky technologii Ceramic Disc Finish docílíte precizní geometrie hran, přesného úhlování a konzistentní kvality po celé délce hran lyží nebo snowboardu.

Díky technologii Ceramic Disc Finish firma Wintersteiger nastavila zcela nový standard v tuningu hran lyží a snowboardů s dokonale přesnou geometrií úhlování a skutečnou ostrostí. Navíc hladkost hrany po výbrusu keramickými kotouči prodlužuje hranám životnost ostří. Keramické disky se ostří automaticky, což zaručuje konzistentní výsledek broušení. Inovativní a rychlý posuvný systém umoňuje broušení bez mostu na vázání a garantuje jak vysoké výkony, tak i jednoduchou manipulaci. Broušení v reverzním řízení (postupu) umožňuje libovolný počet stran, popř. broušení spodních hran jen v pracovním chodu. To šetří čas a zvyšuje současně výkon! Tím se osvědčuje trimjet jako ideální a kompaktní kombinace brousící technologie, vysoké úspornosti a snadné ovladatelnosti.

Systém posuvu hraje důležitou roli a má za následek přesnost a účinnost v procesu broušení hran. Trimjet má velmi inteligentní systém, který nepotřebuje most přes vázání. 4 poháněné přítlačné válečky kombinují vedle přesného vedení lyží a snowboardu také stálý posuv. Tím je zajištěn rovnoměrný odběr materiálu po celé délce hrany lyže nebo snowboardu.

Výhody broušení hran keramickými kotouči:

  • Přesná geometrie hran
  • Přesný úhel broušení hran po celé délce lyže nebo snowboardu
  • Hladká a konzistentní kvalita broušení po celé délce hran
  • Nízký odběr materiálu = delší životnost hran
  • Lepší přilnavost na zmrzlém povrchu = větší bezpečnost
  • Delší životnost ostří hran
  • Snadnější držení na hraně = carving
  • Zlepšení točivosti

Sigma SBI

Jeden stroj. Dvě technologie. Kompletní servis. Kombinované zařízení určené k broušení brusným pásem, tvorbě struktury na skluznici, odstraňování otřepů a studenému voskování.

Kompaktní brusný stroj Sigma SBI sjednocuje celou škálu profesionálních servisních služeb na jen několika málo čtverečních metrech. Nový dotykový ovládací panel zajišťuje snadné a intuitivní ovládání kamenného a pásového modulu a umožňuje uložení až 42 individuálních brusných programů. Systém posuvného přítlaku umožňuje jednoduchým pohybem přesunovat celou přítlačnou jednotku mezi pásem a kamenem. Sigma SBI také nabízí „Easy Go“ přepínač pro rychlý a snadný přístup ke třem nejvíce používaným programům.

Ať už lyže, snowboardy a běžky, Sigma SBI kombinuje před-broušení a finální broušení v jednom stroji. Brusný pás poskytuje příležitost pro rychlé před-broušení a 350 mm široký brusný kámen je ideální pro individuální struktury. Sigma SBI umožňuje nanášet dvě zcela odlišné struktury na obě strany kamene. Na jedné polovině můžete například provádět základní předbroušení skluznice, zatímco na druhé polovině nanášíte finální strukturu. Tím šetříte nejen čas, ale i brusný kámen a orovnávací diamant.

Speedtronic

Diagnostický stroj na měření vypínacích sil lyžařského vázání.

Tento stroj najdete na obou našich pobočkách Černý Most a Horní Počernice pro přesné a bezpečné seřízení vašich lyží. Stroj při seřizování zároveň kontroluje vypínací sílu Vašeho vázání. Po vystavení potvrzení o seřízení si tak můžete být jistí, že jsou Vaše lyže připravené na bezpečné lyžování a včas vypnou v případě pádu.

 

Kompletní ceník servisu naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.