CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Tecnica Inferno R70

1.300

Tecnica Inferno R70

Hledáte výkon, citlivost a sílu ve svých lyžařských botách? Už nehledejte nic jiného než lyžařské boty Tecnica Inferno 70. Tyto boty, které jsou součástí řady Inferno, jsou určeny pro mladší lyžaře. S těmito botami obloženými Inferno Race Liner nebudete mít problém s pohodlím a teplem. Snadné použití a velmi efektivní, dvojité vyrovnání manžety se přizpůsobí tvaru dolní části nohy, čímž zvyšuje pohodlí a maximalizuje výkon a výšku manžety vytvořenou pro uživatele Junior. Tyto boty jsou také vybaveny extrémně pevnými a tenkými přezkami z uhlíkové oceli pro snížení rozbití a lepší aerodynamiku a páskem na suchý zip, aby horní část boty dobře seděla kolem spodní části nohy. Pro snadný vstup a výstup je k dispozici Quick Instep a Triple Position Catch Catches, které lze snadno přesunout tak, aby vyhovovaly různým tvarům nohou. K přizpůsobení svých lyžařských bot Tecnica Inferno 70 máte nastavitelný a odnímatelný zadní spojler na suchý zip. Jednou z velkých výhod této boty je systém Progressive Flex, který byl vyvinut pro mladšího lyžaře, aby poskytoval flexi úměrnou relativní velikosti lyžaře. S vyměnitelnou patou / špičkou a přizpůsobeným chráničem před vlhkem nabízí nová řada Inferno neuvěřitelný výkon s novými technologiemi pro zvýšení výkonu. Lyžařské boty Tecnica Inferno 70 jsou vynikající volbou!

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.