CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Z2

1.300

Head Z2

Z2 byl navržen jako hračka přizpůsobená pro mladé lyžaře, kteří se chtějí bavit s rodinou a přáteli a naučit se lyžovat v lyžařské škole. Měkký flex této lehké lyžařské boty je přizpůsoben morfologii dítěte a poskytuje velké odpuštění začátečnických chyb. Nejmladší lyžaři mohou objevovat lyžování hladce bez bolesti nohou. Poté se mohou soustředit na své lyže a řídit trajektorie a rychlost. Vnitřek boty je tvořen z hladké a teplé pěny, takže děti budou mít vždy teplé a pohodlné nohy i při teplotách pod nulou. Head Z2 potěší všechny malé děti, které chtějí začít lyžovat s materiálem přizpůsobeným jejich potřebám. Vaše dítě bude dokonale vybavené, aby prozkoumalo celý lyžařský areál s rodinou a přáteli.

Popis

Levná juniorská bota Head Z2 umožňuje objevovat a zvládnout základní lyžování. Děti vybavené obtisky si mohou přizpůsobit své vlastní lyžařské boty tak, aby jezdily stylově.

Head Z2: dětská lyžařská bota, kterou lze snadno nasadit a sundat bez námahy díky své specifické konstrukci. Díky 2 užitečným a intuitivním přezkám jej můžete snadno utáhnout. Pokud jde o ergonomickou vnitřní botu a jazyk, jsou dostatečně vysoké, aby poskytovaly maximální pohodlí.

Další informace
Velíkost Mondo

, , ,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.