CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon S-Max X12

3.400

Salomon S-Max X12

Pokud potřebujete rychlost, je tato lyže to pravé. Má velmi malé vibrace a dobře se drží na sněhu. Snadno se ovládají v měkkém sněhu a ještě lépe v tom hutném, kde máte přesnou kontrolu díky jeho hranám, které milují carvingové krátké zatáčky. Omezení tohoto ohromujícího produktu bude pouze fyzická vytrvalost lyžaře. Pouštění se do zatáček bude hladké díky přilnavosti lyží, hrana okamžitě zapadne a zatáčka proběhne mrknutím oka.

Popis

Lyže je beztížná, krásně vyrobená s průhlednou povrchovou úpravou, takže vidíte strukturu lyže a má kovovou ochranu špičky. A v neposlední řadě má tato lyže rovné strany s vynikající povrchovou úpravou. Je to skvělá výkonnostní lyže pro zkušené lyžaře. Tato lyže je blinder a nalezení jejích limitů bude nějakou práci vyžadovat

PLF124 (160)
PLF127 (165)

Další informace
Délka

160, 165, 170

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.