CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

K2 Indy

1.500

K2 Indy

Vyberte si K2 Indy pokud chcete dostat svůj malý talent na sníh a nechat ho rychle rozvinout. Díky technologii Catch-Free Rocker je učení základů snadné a vázání Marker Fastrak2 4.5 ho udržuje v bezpečí, když posouvá hranice.

Popis

Rocker type – Catch-Free Rocker – Snadné zahájení zatáčení při nižších rychlostech plus stabilita potřebná pro rozvoj lyžařů, aby získali jistotu a kontrolu

Flex Měkčí flex pro snadnou a odpouštějící manipulaci

Shape – Directional TaperMírně širší špička než patka maximalizuje výkon lyže ve směru dopředu.

Core – Kompozitní jádro

Laminates – Torsion Box Construction – Konstrukce torzní skříně je základem nejširší řady lyží navržených společností K2. V závislosti na rozměrech lyže a na míře flexe a torze, která se do ní vrací, se jeden model lyže Torsion Box může velmi lišit od druhého. Všestrannost konstrukce umožňuje společnosti K2 stavět vše od základní úrovně až po zkušené lyže. I když mezi lyžemi budou značné rozdíly, sdílejí společné rysy lehkosti, odpuštění, odezvy a energie, které lze najít u všech lyží Torsion Box.

Sidewalls – Cap sidewalls  – jsou vyrobeny sofistikovaným procesem formování, který obklopuje jádro a vnitřní materiály horní vrstvou lyže.

JLD262, JLD263, JLD264, JLD260 (100)
JLD265, JLD266, JLD267, JLD268, JLD270 (112)
JLD272, JLD275(124)
JLD278, JLD279, JLD280,  (136)

Další informace
Délka

100, 112, 124, 136

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.