CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Sprayer

1.500

Rossignol Sprayer

Rossignol Sprayer je skvělá lyže pro vaše začínající lyžaře. Konstrukce Rossitop je ideální pro lyžaře, který stráví nějaký čas na sjezdovce a pak zamíří do snowparku. Topolové dřevěné jádro má opravdový cit pro rychlé zatáčky, ale stále může být stabilní pro lehčího lyžaře při vyšších rychlostech. Jib Tip snižuje houpací váhu lyže, aby lyžař mohl snáze zahájit zatáčku. Pokud máte doma teenagera, který je příliš velký na dětské lyže, stále roste a ještě není připraveni na lyže pro dospělé, bude Rossignol skvělou volbou.

Popis

JLD002 (148)
JLD005 (158)
JLC181,182,183, JLD006,007,008,009 (168)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.