CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon X-Race

1.5001.700

Salomon X-Race

Lyže pro nejmenší určená převážně na upravenou sjezdovku. Lyže mají klasičtější tvar prohnutí vyžadující o trochu aktivnější přístup k řízení, to pak děti ocení po přechodu na větší lyže. Z počátku budou děti jezdit spíše v pluhu a tak profil lyže není tak podstatný.

Popis

Technologie

Kompozitová konstrukce
Kombinace vláken nabízející lehkost, ovladatelnost a tolerantnost.

Monocoque
Konstrukce vyrobená vrstvením vláken, přinášející více pohodlí a ovladatelnosti.
C5

Easytrak
Přizpůsobitelný systém juniorského vázání kompatibilní se všemi vázáními od C5 až L10. L : 273 – 380 mm M : 229 – 336 mm S : 197 – 304 mm XS : 197 – 256 mm

Jednoduchá flexe
Úprava tloušťky lyže přináší měkčí flexi pod vázáním. Tato technologie byla adaptována na dětské lyže, aby byla umožněna snazší točivost s použitím menšího úsilí.

Vyztužená struktura svrchní vrstvy
Inverzní struktura chránící povrch lyže.
Šroubovatelná délka < 6 mm +/- 0,5

Carve Rocker
Extrémně krátký a nízký rocker v kombinaci s širokým krojením špičky poskytují více ovladatelnosti a snadější zatáčení, aniž by byla obětována preciznost, stabilita či držení hran. Salomon patentovaný design.

JLB114 (67)
JLB115 (80)
JLD104 (100)
JLD119, JLD116, JLD118, JLD117 (120)
JLD122(130)
JLD136 (150)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.