CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Kelia R

5901.500

Dámské lyžařské boty ROSSIGNOL KELIA R
Rossignol Kelia R

Dámská lyžařská bota pro začátečnice až pokročilé lyžařky s flex indexem 60.

Popis

Dámské lyžařské boty Rossignol Kelia R jsou jednou z nejlehčích dámských lyžařských bot na trhu. Rossignol Kelia je skvělá lyžařská bota pro začátečníky až středně pokročilé, která má střední až široký tvar chodidla a nohou. Tento model  je velmi útulný a pojme všechny včetně těch nejširších nohou. Obráběná PU podšívka Kelia má vlněnou izolaci, která Vás udrží v teple. Tento tradiční design překrytí se třemi sponami je velmi snadný pro vstup a následný výstup z boty. Pokud hledáte měkkou a plyšovou botu s širším střihem, Rossignol Kelia R bude skvělou volbou. Popruh na suchý zip, jedna velká přezka v horní části boty a dvě další přezky přes nárt usnadňují zapínání a jsou vhodné i pro lyžařky se silnějšími lýtky.

 

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

, , , , ,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.