CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Nordica Speed Machine 95W

3.000

Dámské lyžařské boty NORDICA SPEED MACHINE 95W
Nordica Speed Machine 95W

Nordica Speed Machine 95W je pohodlná, ale relativně tvrdá bota pro rekreační i pokročilé lyžařky.
Flex Index: 95

Popis

Sportovní bota Nordica SPEED MACHINE 95W, která lyžařkám zaručuje výkon pro celodenní lyžování.
Custom cork fit technology 3D Custom Cork Liner je vybavena přírodním korkovým materiálem, který pokrývá povrch paty, což je nezbytná součást pro zajištění bočního přenosu. Tento citlivý materiál také poskytuje tepelnou izolaci a udržuje vaše nohy vždy v teple a suchu. A konečně, je snadno přizpůsobitelný, aby se dosáhlo nejlepšího přizpůsobení a přesnosti.
Technologie Nordica 3 Force maximalizuje přenos energie z nohy a chodidla do vložky a skořepiny pro bezkonkurenční sílu a kontrolu.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.