CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Alltrack 100

1.800

Pásnké lyžáky Rossignol Alltrack 100
Rossignol Alltrack 100

Pánské All-mountain lyžáky pro pokročilé lyžaře.
Flex index: 100

Popis

Rossignol Alltrack 100 jsou lyžáky s kvalitní úrovní pohodlí a opory pro co nejlépe strávený čas na horách. Jsou posílené technologiemi, díky kterým nabízí dostatečný výkon na upravené sjezdovce i mimo ní. Optimální zpevnění chodidla, tepelná izolace, opora a komfort vám pomůže pohodlně zdolat i ten největší vrchol.
Přepínání Ski-hike na zadní straně boty umožňuje velký rozsah pohybu horního skeletu pro pohodlné chození.
Vynikající zateplení lyžáků díky použití technických vláken THINSULATE®. Termografické studie v laboratořích dokazují, že THINSULATE® poskytuje nejlepší tepelnou izolaci, jaká je v současné době na trhu dostupná. Velmi tenká vlákna, která nemají vliv na technické vlastnosti pantoflí v lyžákách, ale dokonale obalí nohu a zlepšují tak pohodlí a cit.
Rossignol Alltrack 100 spadají do série Alltrack , která je oblíbená i u profesionálních lyžařů.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.