CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Hawx Ultra 110

2.500

Atomic Hawx Ultra 110

Pro ty, kteří hledají pevné lyžařské boty s poměrně tuhým ohybem, jsou lyžařské boty Atomic Hawx Ultra 110 tím pravým. Model Ultra 110 s revoluční odlehčenou technologií Progressive Shell od společnosti Atomic nabízí kombinaci výkonu a pohodlí. Ať už jste ostříleným profesionálem, který nepotřebuje flex 130 nebo agresivní středně pokročilý lyžař, který chce postupovat, lyžařské boty Atomic Hawx Ultra 110 Vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.