CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon XMAX 60 T

1.300

Salomon XMAX 60 T

Dětská bota Salomon pro pokročilé lyžaře.
Flex Index: 60

Popis

Salomon XMAX 60 T je dětská bota vhodná pro zkušenější lyžaře. Nabízí větší prostor pro špičku, měkčí překrytí pro snadnější nazouvání a celkově vylepšené usazení nohy. Poskytuje pohodlí, lehkost a účinnost, díky které si děti zamilují lyžování ještě víc.
Tato sjezdová obuv využívá zvětšený ohebný kloup a specifikou tenkou konstrukci k tomu, aby zajistila maximální přenos a flexi juniorským závodníkům.
Bota má specifickou nízko profilovou horní manžetu kopírující specifický tvar juniorské nohy a vložku Therm-ic fit, která se vyrání z anatomické pěny. Garantuje tak naplnění základní potřeby tepla a pohodlí.
Salomon XMAX 60 T má 4 nastavitelné přezky a velcro pásku.
Flexem 60 je výbornou volbou pro lyžaře, kteří preferují rychlou jízdu. Tvrdá a responsivní konstrukce skeletu zajistí dobrou komunikaci s lyží a díky tomu i bezpečnou jízdu ve vyšších rychlostech.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

, , , , ,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.