CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Pursuit 700

2.500

Rossignol Pursuit 700

Rossignol Pursuit 700 jsou fantastické pro carving. Tato lyže má topolové / titanové jádro, které poskytuje sílu a stabilitu bez ohledu na to, jak jste velcí nebo jak rychle můžete tlačit na lyže. Rossignol’s Prop Tech Construction využívá adaptivní torzní flex, který se absorbuje do různých vrstev sněhu pro lepší přilnavost k hraně a odezvu. Oversized Sidecut vám umožní rychle a efektivně se ponořit do zatáček.

Popis

Uhlíková páteř poskytuje vysokou odolnost proti ohybu vpřed a obrovské množství odskoku. Waymaker Shell používá panel Live Fit umístěný na vnější straně přední části chodidla, který je vyroben z gumy. Panel Live Fit se roztáhne, jakmile vložíte nohu do vázání, aby vám ji pohodlně a podpíral. 

PLF196

Další informace
Délka

170

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.