CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Hero World Cup JR65

900

Rossignol Hero World Cup JR65

Síla inspirovaná závody pro juniory. Hero World Cup je vysoce výkonná závodní bota pro konkurenční juniorské závodníky. Vyznačuje se tuhým flexem 90. Šířka 97 mm poskytuje zvýšené pohodlí, cirkulaci a teplo při zachování výkonu. Design s krátkou manžetou zajišťuje přirozený postoj a rozsah pohybu pro menší sportovce, což dále zvyšuje pohodlí a výkon.

Popis

Úzký střih
97 mm pro střih inspirovaný závodem, s tvarovanou přední částí chodidla a silnou patou pro dokonalou rovnováhu výkonu, kontroly a pohodlí

Lepší lyžovatelnost, lepší fit
Technologie dvoujádrového pláště poskytuje cílený přenos síly a obalení pláště, což má za následek živější odskok, odezvu a kontrolu

Krátký design manžety
Kratší horní manžeta poskytuje lyžařům s kratšími nohami přirozenější postoj ke zvýšení rovnováhy, pohodlí a výkonu

Racing Precision
Závodní vložky jsou vybaveny anatomickou pěnovou výplní s vysokou hustotou pro optimální přesnost a výkon

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.