CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Hero J4

1.500

Dětské lyžařské boty ROSSIGNOL HERO J 4 WHITE
Rossignol Hero J4

Juniorské lyžařské boty Rossignol se závodním designem, čtyřmi přezkami a flexem 50.

Popis

Rossignol Hero J4 je sportovní amatérská obuv určená mladým lyžařům, kteří chtějí zdokonalit svou techniku jízdy na nejvyšší úrovni.
Dokonalé obalení nohy se dá lehko doladit pomocí čtyř přezek. Botičky Comfort fit jsou předtvarované, dostatečně měkké a zateplené tak, aby byla celodenní lyžovačka co nejpohodlnější. Patentovaná technologie Sensor Inside se používá u lyžařských bot pro závodníky Světového poháru. Úzká mezipodešev zajišťuje ve třech bodech přímý kontakt mezi vnitřní botičkou a vnějším skeletem a zaručuje tak spolehlivé ovládání a přenos energie.
Boty Rossignol Hero J4 s flex indexem 50 a jsou tak vhodné pro mírně pokročilé až pokročilé lyžaře.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

, , , , , , ,

Stav

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.