CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Hero J3

1.500

Dětské lyžařské boty ROSSIGNOL HERO J3
Rossignol Hero J3

Dětská lyžařská bota Rossignol HERO pro pokročilé lyžaře se třemi přezkami.
Flex index 40

Popis

Rossignol HERO J3 jsou juniorské boty navržené pro pohodlné celodenní lyžování. Boty poskytují vyšší komfort, tepelnou izolaci a výkonnost.
Troj-přezkový design skeletu s nastavitelnými zuby na horní části skeletu zvyšuje oporu chodidla a pohodlí pro rychle rostoucí děti. Rossignol HERO J3 pomohou mladým lyžařům rozvíjet techniku a povzbudí je při prožívání prvních vzrušujících zážitků na sněhu.
Technologie Comfort Fit zajišťuje více místa kolem chodidel a pomáhá tak předcházet otokům po celém dni na svahu.
Patentovaná technologie Sensor Inside je používána u lyžařských bot pro závodníky Světového poháru. Úzká mezipodešev zajišťuje ve třech bodech přímý kontakt mezi vnitřní botičkou a vnějším skeletem a zaručuje tak spolehlivé ovládání a přenos energie.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

, ,

Stav

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.