CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Hero 65 Jr

1.800

Juniorské lyžařské boty ROSSIGNOL HERO 65 JR
Rossignol Hero 65 Jr

Juniorské lyžařské boty pro začínající závodníky.
Flex Index: 65

Popis

Rossignol Hero 65 JR  jsou juniorské závodní sjezdové boty pro sportovce a začínající závodníky. Bota je speciálně navržena tak, aby odpovídala šířce a objemu chodidel juniorů. Zapínání na čtyři nastavitelné přezky a velcro pásku juniorům poskytuje veškerou sílu a pevnost, kterou potřebují.
Předtvarovaná vnitřní botička Comfort Fit je dostatečně pohodlná tak, aby se v lyžákách dalo lyžovat celý den. Technologie Comfort Fit zajišťuje více místa kolem chodidel a pomáhá tak předcházet otokům po celém dni na svahu.
Technologie skeletu Sensor Inside je založena na 3 hlavních kontaktních bodech a zaručuje jedinečný přenos energie.
Boty tak lyžaře perfektně udrží i ve vysokých rychlostech a zajistí pohodlnou, bezpečnou a plynulou jízdu. Vyšší tvrdost boty zaručuje rychlejší responsivitu mezi botou a lyží.
Rossignol Hero 65 JR jsou navíc díky svému univerzálnímu designu skvělou volbou jak pro dívky tak i pro chlapce.

Pokud si nejste jisti jak vybrat lyžařskou botu, zde najdete krátký návod.

Další informace
Velíkost Mondo

, , , , , ,

Stav

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.