CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Diva XP Jr

1.700

Rossignol Diva XP Jr

Dejte svému dítěti vše, co potřebuje, aby se naučilo správné pohyby tohoto sportu v co nejkratším čase. Lyže Rossignol Diva jsou v tomto ohledu perfektní volbou, která vyniká svým dynamickým charakterem a vynikající ovladatelností. Dřevěné jádro a vložky ze skleněných vláken dodávají této sadě lyží optimální tuhost a usnadňují efektivní přenos energie. Systém Type Protector nabízí ochranu horní části lyže, čímž zvyšuje odolnost a nabízí dlouhou životnost. V neposlední řadě se vnější design perfektně hodí ke každému oblečení, které se malá lyžařka rozhodne nosit.

Popis

JLF175 (130)
JLF174 (140)
JLF172 (150)

Další informace
Délka

130, 140, 150

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.