CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Lange RSJ-60-R

1.000

Lange RSJ-60-R

Perfektní první pár závodních bot pro vašeho malého lyžaře je Lange RSJ 60. Lange’s Natural Stance je vzpřímenější, což pomáhá efektivně řídit energii směrem k moderním lyžím. Mono Injected Shell udržuje konzistentní flex bez ohledu na to, jak chladný nebo teplý je závodní den. Design s krátkou manžetou je ideální pro kratší lyžaře, kteří mají optimální rozsah pohybu pro řízení svých lyží. 30mm poutko udržuje těsné ovinutí přes holeně a zvyšuje odskok, aby pomohlo vašemu malému závodníkovi dostat se na závodní dráhu.

Popis

Mono vstřikovaná skořápka
Přirozený postoj
Krátká manžeta
30mm poutko
Junior Liner

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.