CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Kastle CPM 82

1.500

Kastle CPM 82

Univerzální lyže postavené zejména pro lyžování na upravené sjezdovce, díky svým parametrům ale pomohou na rozměklé sjezdovce a mírně přispějí ke komfortu jízdy v měkkém sněhu (prašanu). Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvyklé podmínky (upravená, ale měkká sjezdovka) a průměrné jízdní situace (rychlost, délka oblouku). délka oblouku

Popis

Tato lyže spojují karbonová vlákna dohromady s léty prověřenými technologiemi Kästle. Výsledkem je precizní výkonná lyže pro lyžařské „fajnšmekry.“ Vhodná především na upravené sjezdovky. Exceluje při jízdě na hraně. Vhodná do dlouhého a středního oblouku s pohodlným projetím. Technologie – jasanové jádro, dvojitý titanal, karbonový plátek 0,25mm UHM grafitová skluznice, standard camber, hollowtech.

PLF163, PLF164, PLF165, PLF166 (172)

Další informace
Délka

164, 172

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.