CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Z1

1.000

Head Z1

Nové lyžařské boty Z1 Jr jsou vše, co potřebujete, aby vaše děti mohly začít ve světě lyžování. Tyto pohodlné lyžařské boty vám pomohou udržet stabilní postoj při jízdě z kopce. Díky technologii Duo Flex se tyto lyžařské boty Z1 neuvěřitelně snadno nosí a jsou velmi pohodlné a snadno padnou na nohu. Jedná se o lyžařskou botu, pohodlnou, útulnou a snadno použitelnou, díky které Z1 nejen zpřístupňuje lyžování, ale také dává dětem technologii nezbytnou k rychlému pokroku. Přirozený dětský postoj, špičková technologie Jr, Duo flex, snadná konstrukce skořepiny, norma Junior.

Popis

Vložka:
– Podšívka Junior, jazyková rukojeť, pohodlná vložka
Přezka:
– 1 Nízkoprofilové plastové přezky

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.