CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Fischer RC4 50

1.200

Fischer RC4 50

technologie Soma-Tec, díky níž nohy vytvářejí v botě přirozený tvar písmene V, zatímco lyže zůstávají rovnoběžné. Díky tomu se kolena po ohnutí nekroutí dovnitř a nevytvářejí „X“. Toto řešení zajišťuje, že se ani nohy, ani kolena při jízdě nezkroutí dovnitř. Ve výsledku šetříme pohybový aparát a nevystavujeme ho zbytečnému přetížení. Soma navíc poskytuje účinnější přenos síly na lyže, což má za následek lepší kontrolu a zrychlení s menším úsilím. Dynamická jízda a rychlé změny hrany nyní vyžadují méně energie.

Popis

Tvrdost: 50
Šířka vložky: 99 mm
Flex: měkký, Přizpůsobit: úzký,
Spony / pejsek: polykarbonát,
Podšívka: FFS Comfort fit stahovací pásky,
Skořepina: PP podpatky a špičky, FLEX: 50

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.