CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Elan Race JETT

2.000

Elan Race JETT

Děti jsou naší budoucností, proto stojí za to do nich rozumně investovat. I když výběr prvního vybavení může být obtížný, stojí za to připomenout, že v tuto chvíli chtějí mít své první kroky ve sněhu za sebou a být si jistí a rychlí. RC Race jsou navržené s ohledem na pokročilé juniory. Jsou vybaveny dřevěným jádrem a inovativní technologií Elana Waveflex, které poskytují pocit pohodlí při ovládání, jsou flexibilní, stabilní a pevně drží hranu.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.