CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Salsa

2.000

Dynastar Salsa

Speciálně navržený profil juniorských rockerů umožňuje juniorům využívat měnící se terén ve svůj prospěch a umožňuje naučit se intuitivnějšímu procesu, takže postup přichází rychleji a snadněji. Se správnou kombinací rockeru ve špičce a patce, prohnutím pod nohama a lehkou uživatelsky přívětivou konstrukcí jsou i ti nejmenší lyžaři schopni snadno otáčet, řídit a zastavit. Díky tomu se pro ně lyžování stává méně zastrašujícím a více přínosnějším zážitkem na sněhu.

Popis

JLD376, JLD377, JLD378 (80)
JLD380, JLD382, JLD383 (92)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.