CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Waymaker Jr R3

900

Atomic Waymaker Jr R3

Atomic WAYMAKER JR 3 je pohodlná a přesná juniorská lyžařská bota. Spojuje všechny vlastnosti dobré all-mountain boty pro dospělé, přizpůsobené velikosti juniorů. Atomic Waymaker Jr.3 je bota, která dává mladým  horským lyžařům více zábavy v různých podmínkách. Zapínání na tři spony zaručuje správnou oporu nohou a zároveň pohodlí a speciální konstrukce skořepiny pomáhá udržovat nohy v teple po celý den strávený na horách. Stejně jako všechny juniorské modely mají boty progresivní horní konstrukci. To znamená, že v každém modelu je tvar svršku dokonale přizpůsoben dovednostem a velikosti lyžaře. Waymaker Jr 3 proto poskytuje pevnější oporu nohou a tužší flex než model Jr 2.

Popis

Materiál pláště
polyethylen
Shell
anatomická spodní část – Junior Fit
Svrchní materiál
polyethylen
Technologie
Size Adjuster – speciální vložka, která umožňuje zvětšit velikost bot o poloviční velikost, takže boty „dorostou“ společně s mladými lyžaři, takže je lze použít v příští sezóně.
Vnitřní bota
Bronze Junior s izolací 3M Thinsulate
Spony
Dětská PC Backle
Polstrování
Sanitováno
Flex
40
Hmotnost
1,2 kg

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.