CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Völkl RTM

2.400

Völkl RTM

RTM 84 UVO je opravdový všestranný model. Je ideální pro silné a sebevědomé lyžaře, kteří si sjedou jakoukoli sjezdovku. Volkl Say: RTM 84 UVO přichází s enormně širokým rozsahem použití a extrémní sportovností v jakémkoli terénu. UVO (Ultimate Vibration Object) je první aplikací volně plovoucí technologie 360 ​​° absorbující vibrace. Vibrace vznikají při interakci lyží se zvlněným terénem. Technologie UVO přináší osvědčené snížení těchto vibrací a přináší tišší, stabilnější a přesnější jízdu. Vyšší výkon díky jedinečnému 3D tlumení.

Popis

PLF120

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.