CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Völkl RTM Jr

1.700

Zrušit výběr
Völkl RTM Jr

All mountain lyže pro náročnější výzvy! Vyznačují se všestranným výkonem za všech podmínek a snadným zahájením zatáčky. Při rychlé jízdě Vám tyto lyže navodí pocit důvěry.

Popis

Rocker type – Tip Rocker – Špička předčasného stoupání v kombinaci s tradičním odklonem ve zbytku lyže poskytuje hladké zahájení zatáčky bez ohledu na podmínky a sebevědomou kontrolu nad hranou v těžších podmínkách.

Core – Kompozitní jádro

Sidewalls – Power Shell Construction – Konstrukce Power Shell Construction společnosti Völkl využívá fill cap shell bez svislé boční stěny. Tento design umožňuje snadný, kulatý flex s extrémně přátelskou kvalitou jízdy.

JLE058, JLE059 (110)
JLE061, PLE062, JLE063 (120)
JLE066 (130)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.