CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Völkl Eight 90

3.400

Völkl Eight 90

Vynikající lyže, která vám umožní dělat téměř cokoli. Lyže po celou dobu surfuje po povrchu. Nikdy vás nepřekvapí a jste vždy připraveni na jakoukoli příležitost! Nikdy nejste zaseknutí v žádném směru, můžete ho snadno změnit. Je to lehká, hravá lyže, se kterou se snadno manipuluje a je přesná (zejména carving na sjezdovce). V prašanu se chová dobře, špička rychle manévruje a pohlcuje hrboly sněhu. Struktura poskytuje slušné odpružení a ocas je pevný, ale citlivý. Drží dobře i na ledu, ale když je musíte trochu zatížit.

 

Popis

Dobře se vypořádá s krátkými smykovými zatáčkami. Ocas má energii a dobře drží v přímkách. Tato lyže má novou 3D hřebenovou konstrukci, tlustou uprostřed a tenkou na okrajích a bez horních hran. S tímto rozsahem přichází krásný charakteristický zvuk, zejména na tvrdém sněhu. Jedná se o vynikající lyže, která přirozeně získává PRVNÍ ocenění.

PLF145

Další informace
Délka

177

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.