CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Sporten Street

1.8002.200

Sporten Street

Lyže Sporten jsou české výroby. Junior sjezdové lyže Sporten STREET jsou ideální pro začínající lyžaře na opravdové sjezdovce. Nové tvarování pro lepší ovladatelnost a stabilitu, originální design s barveným odlišením lyží. Stabilní carvingové lyže určená pro krátký oblouk. Lyže je vyráběná ze speciálního PU kompozitu, který plní funkci jádra a tlumí vibrace. Profilované tvarování těla lyže se podílí na zlepšené aerodinamice sjezdových lyží.

Popis

PolyFly – Speciální PU kompozit, plnící funkci jádra a tlumící vibrace.

3D SHAPE – Profilované tvarování těla lyže. Podílí se na celkové torzní tuhosti sjezdových lyží a na zlepšené aerodynamice lyží.

Structured top sheet – Zvyšuje odolnost lyže proti poškrábání

Hm Graphite Base – Graphitová skluznice s vysokým molekulárním číslem pro sportovní řady lyží. Skluznice v sobě obsahuje větší množství aditiva na bázi vosku plus několik dalších aditiv zaručujících velmi dobrý skluz. Pro zachování kvalitního skluzu je nutné i tuto skluznici pravidelně ošetřovat skluzným voskem. Ideálně před každým dnem lyžování.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.